Srdce v bouři

Srdce v bouři - Nora Robertsová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce v bouři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce v bouři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Srdce v bouři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nicka nikdy nenapadlo, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho uměleckém souboru neobjevila přitažlivá, i když trochu záhadná primabalerína Ruth. Ta Nicka velmi obdivuje a tajně ho miluje. Pro oba je však tím nejdůležitějším v životě balet. Při společné práci to mezi nimi viditelně jiskří a své city již nedokážou déle skrývat. Jenže Nick je přesvědčený, že láska tanečnímu umění nesvědčí, a chce po své partnerce, aby ze sebe při tancování vydala všechno… Ruth má teď před sebou těžký úkol – přesvědčit ostražitého Nicka, že právě láska dokáže dát tanci zcela nový rozměr!


... bouři - Nora Robertsová. Nicka nikdy nenapadlo, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho uměleckém souboru neobjevila přitažlivá, i když ... Srdce v bouři - Nora Robertsová | Jasminka.cz ... ... Obsah knihy: Srdce v bouři. Nicka nikdy nenapadlo, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho uměleckém souboru neobjevila přitažlivá, i když trochu záhadná primabalerína Ruth. Ta Nicka velmi obdivuje a tajně ho miluje. Pro oba je však tím nejdůležitějším v životě balet. Srdce v bouři. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnoc ... RECENZE KNIHY - Srdce v bouři - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . Srdce v bouři. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY