Tři ženy

Tři ženy - Lisa Taddeo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Taddeo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Taddeo. Číst Tři ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sexuální touha nás vzrušuje i znepokojuje. Ovládá naše myšlenky, vítězí nad rozumem, občas někomu z nás zničí život. A přece o ní skoro nikdy nemluvíme. Tahle skrytá pohonná síla našeho konání zůstávala málo prozkoumaná – než se objevila autorka knihy Tři ženy, nejniternějšího zobrazení touhy, jaké bylo v moderní době napsáno. Domácká Lina, žijící na venkově v Indianě v neuspokojivém manželství naváže milostný vztah, který se záhy stane středobodem jejího života. Krasavice Sloane, úspěšná majitelka restaurace, je šťastně vdaná za muže, který ji ovšem povzbuzuje do sexu s jinými muži i ženami. Středoškolačka Maggie touží po lepší budoucnosti, než je bezútěšný život jejích rodičů. Hledá pochopení u svého učitele angličtiny, zaplete se s ním – a následky jsou krutě devastující. Objevitelská kniha Tři ženy zobrazuje s hlubokým pochopením a velkou emocionální silou křehkost a složitost ženské touhy i její přetrvávající nerovnoprávnost. Životy tří nezapomenutelných hrdinek nám důrazně připomenou, že s našimi obtížemi nejsme sami!


...se závěrečné Tři ženy. Možná zbytečně zdlouhavý, ale skvěle vyprávěný snímek s grandiózním vyústěním, které jestli viděl Kubrick, tak se jeho volbě hysterky z Overlook hotelu vůbec nedivím ... Tři ženy - Lisa Taddeo | Knihy Dobrovský ... . Sissy a její bravurně zvládnuté herecké polohy také rád zdůrazním. Stejně jako velmi zvláštní, ale perfektní ... Objevitelská kniha Tři ženy zobrazuje s hlubokým pochopením a velkou emocionální silou křehkost a složitost ženské touhy i její přetrvávající nerovnoprávnost. Životy tří nezapomenutelných hrdinek nám důrazně připomenou, že s našimi obtížemi nejsme sami! Tři ženy, tři vztahy, tři pohledy do nitra těchto žen. Maggie popisuje vztah s jejím učitelem. Li ... Tři ženy - Lisa Taddeo | Databáze knih ... . Životy tří nezapomenutelných hrdinek nám důrazně připomenou, že s našimi obtížemi nejsme sami! Tři ženy, tři vztahy, tři pohledy do nitra těchto žen. Maggie popisuje vztah s jejím učitelem. Lina žije ve vztahu, který ji nenaplňuje a tak se schází s někým jiným. Sloane je spokojena v manželství, ale víc si užívá ve třec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY