V padesáti na začátku

V padesáti na začátku - Marcela Mlynářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V padesáti na začátku.pdf


Chcete si knihu přečíst?V padesáti na začátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst V padesáti na začátku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život rozvedené matky s dětmi je jako jízda na lochnesce – krátké vzestupy, prudké pády, jízda bez zastavení stále vpřed, leč v uzavřeném kruhu. Autorka svým typickým humorem vypráví o porevoluční době, kdy jako žena za požadovanou věkovou hranicí solidního uplatnění hledala způsob, jak uživit své tři děti. S časovým odstupem a pod autorčiným úhlem pohledu vyznívají i mnohé nezdary komicky. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato knížka je určena hlavně jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Terezy Budilové.


...pisovatelka Marcela Mlynářová čerpá náměty pro knihy ve svém životě a nejinak je tomu i v románu pro ženy V padesáti na začátku, který vyšel v nakladatelství Brána ... V padesati na zacatku marcela mlynarova | Sleviste.cz ... . Kniha potěší všechny čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí. Život rozvedené matky s dětmi je jako jízda na lochnesce - krátké vzestupy ... Hledáte V padesáti na začátku od Marcela Mlynářová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V padesáti na začátku je rozhodně zajímavá, čtivá knížka napsaná s humorem a já ji jenom a jenom doporučuji! Reagovat. Ohodnoťte recenzi: 0. ... V padesáti na začátku - Knihkupectví Luxor ... . 33 prodejen po celé ČR V padesáti na začátku je rozhodně zajímavá, čtivá knížka napsaná s humorem a já ji jenom a jenom doporučuji! Reagovat. Ohodnoťte recenzi: 0. 0. Vendy. Tato kniha mi přinesla příjemné a hlavně dost humorné čtení. Nejdříve jsem nečekala žádný ohromující zážitek, protože po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY