Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá

Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá - Jaga Rydzewska | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaga Rydzewska
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaga Rydzewska. Číst Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Za hranicemi vesmíru leží oblasti, kde přestávají platit známé fyzikální zákony. Válečníci, uvěznění v nespojitosti společně s cizími bytostmi a podrobení psychomorfickým experimentům, upadnou do sítě mistrných intrik a vražedných konfliktů. V technokratickém společenství se dokonce i výbuch supernovy stane nástrojem bezohledného boje o moc. Celou skupinu Atalaya ohrožuje mnohovrstevné spiknutí – a když selžou i nadlidské schopnosti, zbývá jen zoufalá lidská naděje.


... oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá Jaga Rydzewska Nakladatel: Brokilon 2019 Hvězdný oceán: Cyklus Atalaya, kniha druhá Za hranicemi vesmíru leží oblasti, kde přestávají platit známé fyzikální zákony ... Sci-fi | Knižní klub Levné knížky - knihy levně, novinky ... ... . Válečníci, uvěznění v nespojitosti společně s cizími bytostmi a podrobení psychomorfickým experimentům, upadnou do sítě mistrných intrik a vražedných konfliktů. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Hvězdný oce ... Kniha: Hvězdný oceán(Jaga Rydzewska) za 12,16€ | Gorila ... . Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Hvězdný oceán EAN: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY