Koučinkem k dosažení úspěchu

Koučinkem k dosažení úspěchu - Jack Canfield, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Canfield,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koučinkem k dosažení úspěchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koučinkem k dosažení úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Canfield,. Číst Koučinkem k dosažení úspěchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Koučinkem k dosažení úspěchu je povinností pro všechny začínající kouče, kteří chtějí své klienty podpořit na cestě za dosažením všech osobních i kariérních cílů. Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Dozvíte, jaké vlastnosti a dovednosti musí mít výjimečný kouč, co je to efektivní naslouchání a jaké otázky je třeba klientům klást, aby na ta nejlepší řešení přišli oni sami. Správný kouč věří, že potenciál dosáhnout výjimečnosti dřímá v každém z nás, a dělá vše pro to, aby jej probudil. Vydejte se i vy na fascinující cestu koučinku a pomozte svým klientům dosáhnout spokojenosti a úspěchu ve všech oblastech života!


...oučinkem k dosažení úspěchu je povinností pro všechny začínající kouče, kteří chtějí své klienty podpořit na cestě za dosažením všech osobních i kariérních cílů ... Kniha Koučinkem k dosažení úspěchu - Chee Peter, Canfield ... ... . Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Kniha Koučinkem k dosažení úspěchu je povinností pro všechny začínající kouče, kteří chtějí své klienty podpořit na cestě za dosažením všech osobních i kariérních cílů. Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Koučinkem k dosažení úspěchu Jak učinit zd ... Koučinkem k dosažení úspěchu by Great Content s.r.o. - Issuu ... . Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Koučinkem k dosažení úspěchu Jak učinit zdánlivě nemožný sen možným Metamodel 30-6-8: Srdce, mysl a energie kouče První část Principy koučinku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY