Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek

Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek - Elma van Vliet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elma van Vliet
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elma van Vliet. Číst Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka je krásným dárkem plným lásky, kterou můžou děti věnovat k vyplnění své mamince nebo naopak maminka vyplněnou svých dětem. Obsahuje všechny otázky, na které jste se vždycky chtěli své maminky zeptat.Maminko, jak jste dříve slavili narozeniny? Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá? Kdo byla tvá první láska? Jak jsi poznala tatínka? Jaké máš vzpomínky na svou babičku a svého dědu? Jak vzpomínáš na mé narození? Kdo mi vybíral jméno? Co je pro tebe v životě nejdůležitější? Co bys ve svém životě udělala jinak, když bys měla znovu šanci? A mnoho dalších...Darujte knížku své mamince k narozeninám, Dni matek, Vánocům nebo jen tak a začněte si společně vyprávět a vzpomínat... Uchováte si tak navždy krásné a vzácné vzpomínky.


... vyprávěj mi o sobě Tato knížka je dárkem plným lásky pro každou maminku ... Babičko, vyprávěj mi o sobě - Elma van Vliet | KOSMAS.cz ... ... ... Maminko, vyprávěj mi o sobě - Kniha rodinných vzpomínek ... vyprávěj mi o sobě Tato knížka je dárkem plným lásky pro každou maminku. Maminka vám v ní zodpoví všechny otázky, na které jste se jí chtěli vždy zeptat. Uchováte si tak krásné a... Maminko, vyprávěj mi o sobě: Kniha rodinných vzpomínek. Elma van Vliet ... Maminko, vyprávěj mi o sobě Autor: Vliet, Elma van Nakladatel: Grada EAN: 9788027129225 ISBN: 978-80-271-2922-5 Originál: Mam, vertel een Překlad: Thöndlová, Mgr, Gabriela Popis: 1× kniha, vázaná, 140 stran, česky Zboží ze stejné kategorie - Maminko, vyprávěj mi o sobě - Kniha rodinných vzpomínek Rozloučení s maminkou aneb pochopení Tuto knihu veˇnuji vsˇem m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY