MATEŘÍdoušky

MATEŘÍdoušky - Aneta Schauerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aneta Schauerová
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
MATEŘÍdoušky.pdf


Chcete si knihu přečíst?MATEŘÍdoušky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aneta Schauerová. Číst MATEŘÍdoušky Online je nyní tak snadné!

POPIS


MATEŘÍdoušky – jedná se o humorné zpracování současné výchovy dětí od jejich narození a to formou komiksu. Brožura obsahuje obrázkový příběh a dále na sobě nezávislé postřehy z každodenních situacích objevujících se během mateřství i rodičovství. MATEŘÍdoušky se tak stávají možností nápaditého dárku k mnohým životním událostem jako je narození dítěte, svatby, narozenin či výročím různého charakteru.


...doušky patří k velmi starým léčivým rostlinám; udává se, že jsou využívány již více než dva tisíce let ... Honzova stránka - herbář, 1. část ... . Droga má výrazné antiseptické, dezinfekční a uklidňující účinky; navozuje příjemný spánek, pomáhá proti stresu, depresi a migréně a podporuje imunitní systém organismu. Používá se také proti ... Mateřídoušky. Mateřídoušky jsou nízké nízké keříky nebo vytrvalé byliny, které jsou silně aromatické. Velmi rychle se rozrůstá do šířky. K tomu aby se jí dařilo, potřebuje mateřídouška slunné místo a písčit ... 26 bylinek na zahrádku, které musíte mít! ... . Velmi rychle se rozrůstá do šířky. K tomu aby se jí dařilo, potřebuje mateřídouška slunné místo a písčitý velmi dobře propustný podklad. Tinktura z mateřídoušky: V poledne při slunci nasbírané bylinky naplníme volně do láhve až po hrdlo a zalejeme 38-40% režnou nebo jinou rovnocennou pálenkou. Necháme stát 14 dní na slunci. Olej z mateřídoušky: V poledne nasbírané bylinky napl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY