Nuly

Nuly - Chuck Wendig | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Chuck Wendig
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nuly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nuly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chuck Wendig. Číst Nuly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tahle pětice by se v normálním životě nejspíš nikdy nepotkala. A přesto se ocitnou na tajném místě jako nedobrovolní spolupracovníci. Jedno mají totiž společné – veterán ze staré školy, internetová aktivistka-muslimka, podvodníček tmavé pleti, dobrosrdečný pozér a drsná trollka jsou prvotřídní hackeři. Takže dostali na vybranou: buď několik let vězení, nebo jeden rok plnění zakázek pro vládu. Za mříže se nikomu nechce, ale hacker prostě musí hackovat, a tak si nesourodá skupinka, která si říká Nuly, krátí své nechtěné zaměstnání tím, co umí nejlíp. A brzy objeví, že je dohromady nesvedla ani náhoda, ani genialita policie – za vším stojí někdo mnohem nebezpečnější. Někdo, nebo spíš něco, co se vymklo kontrole… Divoký sci-fi thriller Nuly se neutuchajícím tempem a všudypřítomnou akcí i humorem vyrovná superhrdinským filmovým trhákům.


... about discovering something new, loving something you never expected and surprising yourself in the best possible way ... What Does The Name Nuly Mean? - The Meaning of Names ... . It's about getting creative with what you wear every single day—not just on special occasions. Our collection is stocked with brands you already love and new ones to discover, up-and-coming designers, premium denim ... How to use Nulytely Solution, Reconstituted (Recon Soln) Some brands of this product come with a Medication Guide. If available, read the Medication Guide provided by your pharmacist before you ... NuLYTELY is available in a dispos ... Nuuly | All ... . If available, read the Medication Guide provided by your pharmacist before you ... NuLYTELY is available in a disposable jug in powdered form containing: NuLYTELY with Flavor Packs: polyethyle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY