Půl světa

Půl světa - Joe Abercrombie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Abercrombie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Půl světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Půl světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Abercrombie. Číst Půl světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trnka se narodila, aby bojovala. Jenže když při cvičení zabije svého soupeře, zjistí, že jí všichni nadávají do vrahů. Osud vloží její život do rukou otce Jarviho, který projíždí země Moře střepů a hledá spojence proti čím dál nebezpečnějšímu nejvyššímu králi. U Jarviho se setkává s Brandem, válečníkem, který odmítá zabíjet. Oba jsou zlomení, ale oba čeká možná ve službách Jarviho vykoupení… Jenže konec konců, zbraně mají jediný účel a jejich budoucnost je rudá. Bude Trnka navždy jen nástrojem mocných, nebo je v legendách i místo pro dívku vládnoucí čepelí?


...ta bohužel nemá až tak silné postavy jako Sama čepel a dialogy tak knihu neutáhnou ... Moře střepů 02: Půl světa - FantasyPlanet ... . První polovina se tak chvílemi opravdu vleče, což je důvod, proč dávám jen 4*. Finále je stejně dobré jako v prvním díle, ačkoliv na můj vkus bylo trochu předvídatelné. Půl světa je taková odlehčená verze Abercrombieho pro náctileté. Tato kritika má však háček. Ono to je čitelné! Abercrombie prostě psát umí, napsal proto čtivý a zábavný příběh o skupině lidí, která se vypravila na výpravu do světa a tam potkávala různé věci. Půl světa Parametry a specifikace Porovnat Jazyk česky Hotovo! Jazyk Jazyk česky Ho ... Půl světa - Joe Abercrombie od 240 Kč - Heureka.cz ... . Půl světa Parametry a specifikace Porovnat Jazyk česky Hotovo! Jazyk Jazyk česky Hotovo! Online chat Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím. V ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY