Strašidelná knihovna – Tajný pokoj

Strašidelná knihovna – Tajný pokoj - Dori Butlerová Hillestad | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dori Butlerová Hillestad
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná knihovna – Tajný pokoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidelná knihovna – Tajný pokoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dori Butlerová Hillestad. Číst Strašidelná knihovna – Tajný pokoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Kaz se konečně naučil to, co běžně zvládá každý duch – pocházet zdí. Může tak vyrazit na průzkum Beckettovy tajné místnosti v zadní části knihovny. To, co tam najde, je záhada všech záhad. Vyřeší Kaz a Klárka jejich pátý případ úspěšně?


...delná knihovna - Tajný pokoj Autor: Hillestad, Dori Butlerová Nakladatel: Fragment EAN: 9788025344842 ISBN: 978-80-253-4484-2 Originál: The Haunted Library - The Secret room Překlad: Soukup, Václav Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13,4 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Strasidelna knihovna tajny pokoj butlerova hillestad dori ... ... . vydání) Strašidelná knihovna - Tajný pokoj Dori Butlerová Hillestad. Chcete, aby děti rády četly? Nabídněte jim příběh, který je bude bavit. Pozvěte je do Strašidelné knihovny! Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka - na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní ... Tajný pokoj 5. v sérii, D. H. Butler, 2019 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podm ... Strašidelná knihovna - Tajný pokoj | Albatrosmedia.cz ... . Pozvěte je do Strašidelné knihovny! Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka - na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní ... Tajný pokoj 5. v sérii, D. H. Butler, 2019 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY