Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením

Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením - Vendula Hegerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vendula Hegerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vendula Hegerová,. Číst Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tématikou, například o nechuti k čistotě, o neposlušnosti, lajdáctví, ponocování... Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy provází malý, roztomilý Kašpárek. Na stránkách nakladatelství děti navíc najdou papírové loutky, které stačí vytisknout, vystřihnout a nalepit na špejli. Díky loutkám knížka získává nový rozměr, a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i hrát divadlo.


...ko se zvířátky na louce; Listování. Divadélko se zvířátky na louce Moudré pohádky s výchovným poučením ... Divadélko se zvířátky v ZOO: moudré pohádky s výchovným ... ... ... Díky loutkám knížka získává nový rozměr, a vy si tak se svými dětmi můžete nejenom číst, ale i hrát divadlo. 183 Kč 229 Kč - ušetříte 46 Kč (20 %) ... Divadélko se zvířátky na louce: Moudré pohádky s výchovným poučením Vendula Hegerová, Romana Suchá Nakladatel: Edika 2017 Knížka „Divadélko se zvířátky na DVORKU" přináší dětem krátké veršované pohádky o zvířátkách s výchovnou tematikou (třeba o přecházení silnice, opalování, jak se správně chovat v lese apod.). Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Divadélko se z ... Divadélko se zvířátky na dvorku -- Moudré pohádky s ... ... .). Knížka je bohatě ilustrovaná a všemi příběhy děti provází malý, roztomilý Kašpárek. Divadélko se zvířátky na dvorku: Moudré pohádk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY