Kalhoty po mrtvém

Kalhoty po mrtvém - Irvine Welsh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Irvine Welsh
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kalhoty po mrtvém.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kalhoty po mrtvém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irvine Welsh. Číst Kalhoty po mrtvém Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další a patrně poslední návrat k hrdinům Trainspottingu ke čtenáři opět přivádí starou známou čtveřici – Marka, Begbieho, Simona, Spuda. Všichni jsou zas o něco starší, v nových životních rolích. Mark vydělává slušné peníze pořádáním tanečních parties; nikde nezakotvil, cestuje po celém světě, ale ve světě letišť a hotelů spokojenost a spočinutí nenachází. Z Franka Begbieho se překvapivě stal uznávaný umělec, který dokáže zapomenout na staré křivdy a při náhodném setkání už nemá potřebu se Markovi pomstít. Simon i Spud mají vlastní projekty na hraně zákona i za ní; černý obchod s lidskými orgány je ale velké sousto i na ně. Opětovné shledání někdejších přátel nevede k idylickému vzpomínání, ale ke sledu nehod a krizí, který nemůže dopadnout dobře. Jeden z nich z tohoto románu nevyvázne živý. Někdo z nich nosí kalhoty mrtvého muže. Zběsile rychlý, přisprostle zábavný a znepokojivě dojemný návrat ke staré partě z Trainspottingu.


...y po mrtvém Autor: Welsh, Irvine Nakladatel: Argo EAN: 9788025730553 ISBN: 978-80-257-3055-3 Originál: Dead Man Trousers Překlad: Tolimat, Rani Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha: Kalhoty po mrtvém(Irvine Welsh) za 17,40€ | Gorila ... . vydání) Kalhoty po mrtvém vyšly v originále v roce 2018, Trainspotting spatřil světlo světa v roce 1993. Kniha Porno byla v mezidobí adaptací pro T2 jako filmové zpracování po 20 letech. I zde se objevují motivy protkáné přátelstvím, nenávistí, sentimentem, cynismem, touhou po penězích, vykoupením a vyrovnáním účtů. Kupte knihu Kalhoty po mrtvém (Irvine Welsh) s 16 % slevou za 334 Kč v ověřeném obch ... Kalhoty po mrtvém / Nejlevnější knihy ... . I zde se objevují motivy protkáné přátelstvím, nenávistí, sentimentem, cynismem, touhou po penězích, vykoupením a vyrovnáním účtů. Kupte knihu Kalhoty po mrtvém (Irvine Welsh) s 16 % slevou za 334 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY