Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy

Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy - Radek Tahal, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Tahal,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Tahal,. Číst Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kniha o marketingovém výzkumu, kterou připravilo deset uznávaných expertů z oboru, nemá svou praktičností a aktuálností poznatků na trhu konkurenci. Publikace je určena všem, kdo marketingový výzkum využívají – od pracovníků marketingu firem a jiných organizací přes realizátory výzkumných projektů až po vysokoškolské studenty. Autoři v knize reflektují moderní technologie a postupy, jednotlivá témata pojímají prakticky s ohledem na české podmínky i mezinárodní trh. Seznámíte se s úlohou marketingového výzkumu, se zásadami správných formulací při zadávání výzkumných projektů a s konkrétními metodami a technikami kvantitativního a kvalitativního výzkumu. Velká pozornost je zaměřena na moderní metody výzkumu, např. neuromarketing, eye-tracking, conjoint analýzu a další inovativní metody. Zvláštní část je věnována měření médií a mediálním výzkumům. Kniha přináší také řadu praktických aplikací z oblasti produktových a cenových testů, výzkumu životního stylu i testů reklamních kampaní. V závěru autoři radí, jak postupovat při výběru výzkumné agentury a věnují se etice v oboru.


...ngový. výzkum. Postupy, metody, trendy ... Marketingový výzkum: Postupy, metody, trendy - kolektiv ... ... . www.grada.cz Nová kniha o marketingovém výzkumu, kterou připravilo deset uznávaných expertů z oboru, nemá svou praktičností a aktuálností poznatků na trhu konkurenci. Publikace je určena všem, kdo marketingový výzkum využívají - od pracovníků marketingu firem a jiných ... Marketingový výzkum Postupy, metody, trendy. Tahal Radek a kolektiv . ... Publikace je určena všem, kdo ma ... Marketingový výzkum - Postupy, metody, trendy | Odborná ... ... . ... Publikace je určena všem, kdo marketingový výzkum využívají - od pracovníků marketingu firem a jiných organizací přes realizátory výzkumných projektů až po vysokoškolské studenty. Marketingový výzkum Postupy, metody, trendy . Radek Tahal; Radek Tahal . 0,0 . Sledovať autora ... Grada Publishing a Grada Slovakia naďalej udávajú trendy v odbornej literatúre v najrozmanitejších oblastiach, a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY