Po stopách římských tyranů: Dějiny zneužívání moci

Po stopách římských tyranů: Dějiny zneužívání moci - Vladimír Liška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Po stopách římských tyranů: Dějiny zneužívání moci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Po stopách římských tyranů: Dějiny zneužívání moci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška. Číst Po stopách římských tyranů: Dějiny zneužívání moci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tiberius, Caligula, Nero, Dioklecián… jména, která jsou i po dvou tisíciletích čitelným synonymem hrůzovlády a nevyzpytatelné libovůle. V další publikaci znalce historických i současných záhad Vladimíra Lišky se vydáte do dob římských císařů a budete sledovat jejich vzestupy a pády, rozmary a omyly, jakož i obraz slávy a zániku jedné z největších a nejmocnějších říší v dějinách. Tato kniha není jen poutavým čtením o téměř absurdní době, ale je určena všem, kteří v dějinách hledají poučení pro budoucnost.


...ch římských tyranů: Dějiny zneužívání moci ... Největší tajemství Adolfa Hitlera (Vladimír Liška ... ... . Vladimír Liška ... Po stopách římských tyranů Autor: Liška, Vladimír Nakladatel: Fontána EAN: 9788086179667 ISBN: 80-86179-66-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 201 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,7 cm ... Kniha: Po stopách římských tyranů -- Dějiny zneužívání moci - Vladimír Liška Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Po stopách římských tyranů Dějiny zneužív ... Kniha pouceni - bazar - Bazoš.cz ... . Po stopách římských tyranů Dějiny zneužívání moci Autor: Vladimír Liška. Předností knihy je skutečnost, že je mnohem méně o úchylkách, neřestech a vraždách a mnohem více o historických faktech, než napovídá obálka, kopmponovaná s přehnaně očividnou Dostupnost ... > KNIHY FONTÁNA > Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY