Přísaha krve

Přísaha krve - J. R. Ward | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
7,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Přísaha krve.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přísaha krve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Přísaha krve Online je nyní tak snadné!

POPIS


J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Bratrstva černé dýky. Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní tragédie. Když jistá aristokratka potřebuje osobního strážce, Axe tu práci přijme, ačkoliv není připravený na živočišnou přitažlivost, jež vzplane mezi ním a tou, kterou se zapřisáhne ochraňovat. Pro Elise, otřesenou vraždou, k níž došlo v její rodině, je Axeovo nebezpečné kouzlo lákavé – a možná ji má i rozptýlit v jejím žalu. Jak ale vztah mezi nimi sílí a fyzická přitažlivost přerůstá v něco mnohem zásadnějšího, zmocňují se Axe obavy, že jeho tajemství a týrané svědomí je od sebe odtrhnou. Rhage, bratr s největším srdcem, ví o sebetrýzni všechno. Chce Axeovi pomoct naplno využít jeho potenciál. Když ale nečekaný příchozí ohrozí novou rodinu Rhage a Mary, ocitne se sám znovu ve víru boje proti osudu, který chce zničit to, co je mu nejvíc drahé. Axeova minulost vyjde najevo, osud se obrací proti Rhageovi a oba muži si musí sáhnout na dno – a modlit se, aby pro ně světlem na konci temnoty nebyl hněv, ale láska. Z cyklu Odkaz černé dýky (2)


...Koupit eknihu. J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Bratrstva černé dýky ... Přísaha krve - J. R. Ward | Knihy Dobrovský ... . Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Elektronická kniha Přísaha krve na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Přísaha krve od ostatních uživatelů. Nakupujte E-... Přísaha krve book. Read 1,653 reviews from the world's largest community for readers. J. R. War ... Přísaha krve | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Nakupujte E-... Přísaha krve book. Read 1,653 reviews from the world's largest community for readers. J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Br... J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Bratrstva černé dýky. Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY