Striptérky Velkého jablka

Striptérky Velkého jablka - Alexandra K. Veliká | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra K. Veliká
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Striptérky Velkého jablka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Striptérky Velkého jablka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra K. Veliká. Číst Striptérky Velkého jablka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ashley Cooperová touží po lepším životě, a tak i s malou dcerkou odlétá do New Yorku. Stejně jako její tři kamarádky se chystá pracovat jako striptérka. Doufá, že kromě peněz a rozptýlení najde novou lásku a třeba vypátrá i svého biologického otce. Naplní Amerika její sny a očekávání? Povede se jí zapomenout na nevěrného partnera a začít znovu? A jak jsou na tom její kamarádky? Čtveřice žhavých striptérek vás nechá nahlédnout do zákulisí svého povolání i spletitých milostných vztahů. Užijte si novodobý Sex ve městě s pořádnou dávkou napětí a vzrušující erotiky.


... knihu Striptérky Velkého jablka ZDE. e-kniha ZDE ... Striptérky Velkého jablka - Alexandra K. Veliká | Kniha na ... ... . V listopadu 2019 mi vyšla kniha Striptérky Velkého jablka, první díl provokativní trilogie. Druhý díl, Snílci Velkého jablka, bude publikován v červnu 2020. V současné době pracuji na závěrečném díle Ničitelky Velkého jablka. Na křtu knihy Striptérky Velkého jablka v klubu Hot Peppers se ale nyní již velmi spořádaný herec docela odvázal. I když zpočátku se mu do čísla s místními ... Striptérky Velkého jablka - Alexandra K. Veliká | KOSMAS ... ... . I když zpočátku se mu do čísla s místními krasavicemi moc nechtělo. Nakonec došlo na pouta! Z hvězdných hostů, mezi kterými nechyběli Martin Maxa, ... Striptérky Velkého jablka Autor: Veliká, Alexandra K. Nakladatel: Formal Group EAN: 9788088287285 ISBN: 978-80-88287-28-5 Popis: 1× kniha, br...SOUVISEJÍCÍ KNIHY