Cesta bohyně válečnice

Cesta bohyně válečnice - Heather Ash Amara | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Heather Ash Amara
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta bohyně válečnice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta bohyně válečnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Ash Amara. Číst Cesta bohyně válečnice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu. V tomto napjatě očekávaném pokračování Cesta bohyně válečnice jde autorka hlouběji a odhaluje další tři pilíře Bohyně válečnice, které ženám pomohou putovat dále po této posvátné cestě: moudrost, autenticita a oslava. • Moudrost vzniká přirozeně, když se učíme naslouchat. Nejde o hlasy v naší hlavě, ale hlasy v našich buňkách, našeho přirozeného rozumu a našeho kreativního já. • Autenticita objímá naši zranitelnost, hloupost a vlastní všechny naše superschopnosti. Přijímá vše, jak to je, a ne jak by to mělo být. • Oslava je důležitá po celou dobu. Slavit je třeba i ty největší porážky. Při zkoumání těchto tří pilířů se Amara ponoří do témat, jako je odpuštění, vztahy a nalezení vnitřního klidu. Naučíte se získat a udržet emocionální rovnováhu, pěstovat sebeúctu a cvičit upřímnou komunikaci. Tato kniha je – stejně jako předešlá – plná cvičení a pozorování, které vám pomohou integrovat cestu bohyně válečnice do vašeho každodenního života. Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být.


...Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou ... Kniha: Cesta bohyně válečnice - Heather Ash Amara | Knihy ... ... . Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu ... Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu. Cesta bohyně válečnice Autor: Amara, Heather Ash Nakladatel: Omega EAN: 9788073901325 ISBN: 978-80-7390-132-5 Originál: The Warrior Goddess Way Překlad: Pechanová, Gabriela Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rok vydání: 2017 (1. vydání) Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem ví ... Cesta bohyně válečnice - Heather Ash Amara by dob4 - Issuu ... . vydání) Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu. V tomto ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY