Co nás všechny žere?:  Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás

Co nás všechny žere?:  Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás - Nicola Davies | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nicola Davies
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nás všechny žere?:  Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co nás všechny žere?:  Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicola Davies. Číst Co nás všechny žere?:  Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napadlo vás někdy, že snad každý živý tvor na naší planetě – včetně nás lidí – je „domovem“ mnoha různých cizopasníků? Jsou stovky všelijakých parazitů, od maličkých roztočů po dlouhé tasemnice, kteří mohou žít na povrchu nebo uvnitř našich těl. Ale neděste se! Vaše těla jsou bezpochyby příliš čistá a upravená na to, aby uživila mnoho parazitů. Pár jich však „hostíte“, i když si to nemyslíte. A o těch dalších si můžete přečíst spoustu zajímavých, někdy až šokujících informací v téhle absolutně pravdivé, drsně realistické i vtipně napsané a ilustrované knížce! Že se od teď během několika následujících vteřin začnete někde škrábat?! To je jasné! A když vás čtení pobaví, můžete si užít také další knihu z dílny populárního autora a ilustrátora – Bobky, šišky a jiná hovínka, tedy knihu o tom, o čem se většinou nemluví.


... všechny žere? Autor: Davies, Nicola Nakladatel: Slovart EAN: 9788075295712 ISBN: 978-80-7529-571-2 Překlad: Kapic, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 24 × 15 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha CO NÁS VŠECHNY ŽERE? PARAZITI - BREBERKY KOLEM NÁS ... ... . vydání) Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás. DAVIESOVÁ Nicola. Info: Slovart, 2019 (1.) - váz., 64 str. Ilustr. N. Co nás všechny žere? Paraziti - breberky kolem nás, na nás a v nás Daviesová Nicola Slovart nakladatelství XLS 2019. ... Vaše těla jsou bezpochyby příliš čistá a upravená na to, aby uživila mnoho parazitů. Pár jich však "hostíte", i když si to nemyslíte. A o těch dalších si můžete přečíst spoustu zajímav ... Co nás všechny žere? Paraziti - breberky kolem nás, na nás ... ... . ... Vaše těla jsou bezpochyby příliš čistá a upravená na to, aby uživila mnoho parazitů. Pár jich však "hostíte", i když si to nemyslíte. A o těch dalších si můžete přečíst spoustu zajímavých ... Napadlo vás někdy, že snad každý živý tvor na naší planetě - včetně nás lidí - je „domovem" mnoha r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY