Globální katastrofy a trendy

Globální katastrofy a trendy - Václav Smil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Smil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Globální katastrofy a trendy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Globální katastrofy a trendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Smil. Číst Globální katastrofy a trendy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Václav Smil patří mezi nejvlivnější globální myslitele současnosti. Jeho kniha přináší rozmanitý, interdisciplinární pohled na globální katastrofy a trendy, které může přinést příštích 50 let. Analyzuje škálu enviromentálních, ekonomických, demografických i politických faktorů, které nám umožní pochopit souvislosti, a v dlouhodobé perspektivě mohou zvrátit negativní trendy a minimalizovat rizika katastrof.


...í katastrofy a trendy se nestaví na stranu scénářů záhuby a zmaru ani na stranu technoeuforie ... Globální katastrofy a trendy | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Smil namísto toho argumentuje, že pochopení změn nám pomůže zvrátit negativní trendy a minimalizovat riziko katastrofy. „Na knihy žádného jiného autora se tak netěším jako na díla Vaclava Smila." Bill Gates Globální katastrofy a trendy Autor: Smil, Václav Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074735288 ISBN: 978-80-7473-528-8 Originál: Global Catastrophes and Trends. The Next Fifty Years Překlad: Kaas, Pavel Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: ... Globální katastrofy a trendy | | Palmknihy - e-knihy ve ... ... . The Next Fifty Years Překlad: Kaas, Pavel Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: 14,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Ve své nové knize Globální katastrofy a trendy zmiňujete dva základní faktory, které ovlivní příštích 50 let - na jedné straně náhlé katastrofické události od střetu Země s mimozemským tělesem přes epid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY