Hrany dne

Hrany dne - Pavla Melková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Melková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrany dne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrany dne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Melková. Číst Hrany dne Online je nyní tak snadné!

POPIS


opouští vertikálu – v lehkosti loučení a přimyká se k horizontále – v tíze přijmutí Poezie Pavly Melkové je lyrická, v nejlepším slova smyslu, přesto, jako by v sobě obsahovala jakousi touhu být konstruována. Je stavebná, ale není analytická, pokud si vypůjčíme název knihy Františka Bílka, je to jakási „stavba budoucího chrámu v nás“. Množné číslo asociuje to, že za vrcholně subjektivním vyjádřením autorky cítíme i to, že je profesí architektka. Jejím dobrovolným údělem je směřování od abstrakce k realitě hotového díla. Melkové jeden záznam nestačí, přes poezii vede cesta ve své fundovanosti k překvapivě poetickým esejům o architektuře a samozřejmě k stavbě vždy citlivě vnímající veřejný prostor. Poezie Pavly Melkové je lyrická ve své realitě.


...rany dne Autor: Melková, Pavla Nakladatel: Arbor vitae EAN: 9788074671258 ISBN: 978-80-7467-125-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 84 stran, česky Rozměry: 14,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2017 ... Nábytkové hrany, s.r.o. - IČO 26931303 - Obchodní rejstřík ... ... ... Jak nabrousit nůžky. Častým používáním se všechny nůžky jednoho dne otupí a ztratí ostré hrany, které měli, když jste si je koupili jako nové. Pokud máte problémy se stříháním s tupými nůžkami a zvažujete koupi nových nůžek, zadržte. Existu... Anotace knihy " Hrany dne: Pavla Melková, autor Pavla Melková " Poezie Pavly Melkové je lyrická, v nejlepším slova smyslu, přesto, jako by v sobě obsahovala jakousi touhu b ... Jak nabrousit nůžky - wikiHow ... . Existu... Anotace knihy " Hrany dne: Pavla Melková, autor Pavla Melková " Poezie Pavly Melkové je lyrická, v nejlepším slova smyslu, přesto, jako by v sobě obsahovala jakousi touhu být konstruována. Je stavebná, ale není analytická, pokud si vypůjčíme název knihy Františka Bílka, je to jakás...SOUVISEJÍCÍ KNIHY