Muž mezi VW a Škodou: V pozadí Hanuš Holzer

Muž mezi VW a Škodou: V pozadí Hanuš Holzer - Jan Králík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Králík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž mezi VW a Škodou: V pozadí Hanuš Holzer.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž mezi VW a Škodou: V pozadí Hanuš Holzer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Králík. Číst Muž mezi VW a Škodou: V pozadí Hanuš Holzer Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý příběh muže, který stál v pozadí vstupu koncernu VW do mladoboleslavské automobilky po boku jak předsedy představenstva VW, tak vlády ČR.Hanuš Holzer (1929–2016) se narodil do dobře situované rodiny, avšak dětství prožil v Terezíně, otec zahynul v Osvětimi. Oč méně se po válce věnoval studiím, o to více času trávil řešením dopravních situací v Praze, podnikal nevídané dálkové jízdy na mopedech, skútrech a motocyklech. Po okupaci v roce 1968 emigrovala rodina do Švýcarska, kde se dobře etablovala.Když Hanuš Holzer dovršil své šedesátiny, přišel listopad 1989 a on se dostal do víru událostí. Byl-li jeho dosavadní život až dosud plný nečekaných zvratů, teprve teď se zdramatizoval. Hanuš Holzer stál v pozadí vstupu koncernu VW do mladoboleslavské automobilky po boku jak předsedy představenstva VW, tak vlády ČR, dojednal dohodu s Baťou, stal se honorárním konzulem v Basileji, působil při nejrůznějších událostech, vždycky nenápadně, pokaždé mimořádně aktivně a efektivně.Nerad o sobě mluvil, mnohé zamlčel. Co všechno se ještě o Hanuši Holzerovi dozvíme?


...i VW a Škodou, V pozadí Hanuš Holzer. 249 Kč včetně DPH ... Muž mezi VW a Škodou V pozadí Hanuš Holzer | Odborná ... ... . GRADA Publishing Pevná vazba, formát 16,5 × 24 cm, 96 stran. ISBN: 978-80-271-1002-5 . Skladem. Muž mezi VW a Škodou, V pozadí Hanuš Holzer množství ... Poutavý příběh muže, který stál v pozadí vstupu koncernu VW do mladoboleslavské automobilky po boku jak předsedy představenstva VW, tak vlády ČR. Hanuš Holzer (1929-2016) se narodil do dobře situované rodiny, avšak dětství prožil v Terezíně, otec zahynul v Osvětimi. Obsah knihy: Muž mezi VW a Škodou - V pozadí Hanuš Ho. ... Muž mezi VW a Škodou - Králík Jan | Knihy Grada ... . Obsah knihy: Muž mezi VW a Škodou - V pozadí Hanuš Ho. Hanuš Holzer (1929-2016) se narodil do dobře situované rodiny, avšak dětství prožil v Terezíně, otec zahynul v Osvětimi. Oč méně se po válce věnoval studiím, o to více času trávil řešením dopravních situací v Praze, podnikal nevídané dálkové jízdy na ... Hanuš Holzer stál v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY