Nikdy nevystoupat na vrchol

Nikdy nevystoupat na vrchol - Paolo Cognetti | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paolo Cognetti
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdy nevystoupat na vrchol.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nikdy nevystoupat na vrchol ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paolo Cognetti. Číst Nikdy nevystoupat na vrchol Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co znamená vydat se do hor a nikdy nevystoupat na vrchol? Ve své nejnovější knize Paolo Cognetti vypráví o cestě jako touze po sebepoznání, o kroužení kolem smyslu vlastní pouti, o úniku i návratu, o snaze nechat se fyzicky prostoupit krajinou. Literárně pojatý cestovní deník Nikdy nevystoupat na vrchol zachycuje jeho zážitky z expedice do nepálského Dolpa, na niž se vydal koncem roku 2017 jako čtyřicátník, který se musí vyrovnat se skutečností, že definitivně překročil hřeben mládí a zpátky nevede žádná stezka.


...rně pojatý cestovní deník Nikdy nevystoupat na vrchol zachycuje jeho zážitky z expedice do n epálského Dolpa, na niž se vydal koncem roku 2017 jako čtyřicátník, který se musí vyrovnat se skutečností, že definitivně překročil hřeben mládí a zpátky nevede žádná stezka ... Nikdy nevystoupat na vrchol - Knihy.cz ... . ... Nikdy nevystoupat na vrchol Autor: Cognetti, Paolo Nakladatel: Odeon EAN: 9788020719270 ISBN: 978-80-207-1927- Originál: Senza mai arrivare in cima - Viaggio in Himalaya Překlad: Flemrová, Alice Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Co znamená vydat se do hor a nikdy nevystoupat na vrchol? Ve své nejnovější knize Paolo Cognetti vypráví o cestě jako touze po sebepoznání, o kroužení kolem smyslu vlastní pouti, o úniku i návratu, o snaze nechat se fyzicky prostoupit krajinou. Literárně pojatý ... Kniha: Nikdy nevystoupat na vrchol (Paolo Cognetti) | Martinus ... . vydání) Co znamená vydat se do hor a nikdy nevystoupat na vrchol? Ve své nejnovější knize Paolo Cognetti vypráví o cestě jako touze po sebepoznání, o kroužení kolem smyslu vlastní pouti, o úniku i návratu, o snaze nechat se fyzicky prostoupit krajinou. Literárně pojatý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY