Strečink pro aktivní život

Strečink pro aktivní život - Jessica Matthews | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jessica Matthews
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strečink pro aktivní život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strečink pro aktivní život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Matthews. Číst Strečink pro aktivní život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk, životní styl, fyzickou kondici nebo momentální míru ohebnosti si můžete protahovací cvičení přizpůsobit tak, aby účinně vedlo k uspokojení vašich osobních potřeb.   Kniha ukazuje protahování ve třech jednoduchých částech: První část vás naučí základům správného protahování a obsahuje spoustu protahovacích technik pro optimalizaci kondice a fungování těla.Druhá část přidává ke každému protahovacímu cviku podrobné instrukce a užitečné tipy pro jeho přizpůsobení, které vám umožní zvýšit nebo snížit jeho náročnost. Třetí část nabízí kompletní sestavy pro trénink ohebnosti navržené tak, aby ulevily svalům od ztuhlosti a napětí, které způsobují různé sportovní aktivity a běžné každodenní činnosti.


... informácie o produkte Kniha Strečink pro aktivní život, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Strečink pro aktivní život ... Strečink pro aktivní život | KNIHCENTRUM.sk ... . Strečink pro aktivní život od 9,63 € - Heureka.sk Strečink pro aktivní život Naše těla jsou určena k pohybu. Ale čím starší jsme, tím méně se hýbeme. A čím méně se hýbeme, tím více jsou naše svaly ztuhlejší. Kniha nabízí přístupné, ale... Strečink pro aktivní život Autor: Matthews, Jessica Nakladatel: Grada EAN: 9788027125494 ISBN: 978-80-271-2549-4 Originál: Stretching to Stay Young ... Kniha Strečink pro aktivní život | Moja-Kniha.sk ... ... Strečink pro aktivní život Autor: Matthews, Jessica Nakladatel: Grada EAN: 9788027125494 ISBN: 978-80-271-2549-4 Originál: Stretching to Stay Young Překlad: Všechny informace o produktu Kniha Strečink pro aktivní život - Matthews Jessica, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Streči...SOUVISEJÍCÍ KNIHY