Biggles od velbloudích stíhaček

Biggles od velbloudích stíhaček - W.E. Johns | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
W.E. Johns
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biggles od velbloudích stíhaček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biggles od velbloudích stíhaček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor W.E. Johns. Číst Biggles od velbloudích stíhaček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Biggles, který je i přes mladý věk zkušeným pilotem, bojuje za první světové války se svým letadlem na frontě ve Francii. Boje jsou často nelítostné a kruté, přesto si hrdina udržuje osobitý smysl pro humor a nepostradatelný nadhled. Autor mistrně popisuje nejen dramatické vzdušné souboje, ale i náročné operace, do nichž se zapojují celé letky. Vypětí je obrovské a nároky kladené na piloty jsou často vyčerpávající, přesto však Biggles i jeho druhové zažívají sílu přátelství utužených válkou a nutností spoléhat jeden na druhého. Titul patří do legendární série téměř stovky knih mapujících dobrodružství britského letce Jamese Biggleswortha za první a druhé světové války. Už od prvního českého vydání Bigglese od velbloudích stíhaček z roku 1938 obsahuje kniha tradičně povídky ze dvou Johnsových knih The Camels Are Coming a Biggles of the Camel Squadron. Nyní vychází v kompletně revidovaném překladu, poprvé s desítkami unikátních barevných ilustrací Jana Stěhuleho, které potěší nejen čtenářovo srdce, ale zejména klukovskou duši nejednoho dospělého.


... William Earl: Biggles od velbloudích stíhaček Piloti jsou oblíbenými postavami autorů i čtenářů dobrodružných příběhů, neboť životu nebezpečné situace jsou jejich denním chlebem ... Biggles od velbloudích stíhaček / Nejlevnější knihy ... . Kniha Biggles od velbloudích stíhaček Přidat komentář. mgeisselreiter. 1 05.10.2019. Jeden zajímavý příběh za druhým, částečně navazují, ale dají se číst jako samostatné povídky. ... Vzhledem k výskytu různých postav, se nutně musí děje knih Biggles jde do války a Biggles - průzkumný let odehrávat někdy mezi povídkami o velbloudích stíhačkách. Bigglesův kř ... Kniha Biggles - 1. - od velbloudích stihaček - Trh knih ... ... . ... Vzhledem k výskytu různých postav, se nutně musí děje knih Biggles jde do války a Biggles - průzkumný let odehrávat někdy mezi povídkami o velbloudích stíhačkách. Bigglesův křest ohněm - povídky, Biggles se učí létat; Biggles od 266. letky - povídky; Biggles od velbloudích stíhaček - povídky, přichází Algy Biggles - Návrat velbloudích stíhaček (v originále Biggles of the Camel Squadron) je dobrodružná kniha sp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY