Emma & Paříž: Město plné samolepek

Emma & Paříž: Město plné samolepek - Charlotte Segond-Rabilloud | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Segond-Rabilloud
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Emma & Paříž: Město plné samolepek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emma & Paříž: Město plné samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Segond-Rabilloud. Číst Emma & Paříž: Město plné samolepek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevuj s Emmou krásy Paříže! Doplň známá pařížská zákoutí o zamilované páry, květiny a mnoho dalších detailů – máš na to 250 samolepek! Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Emmou a jejími kamarádkami Amelií a Audrey objevovat nejznámější kouty francouzské metropole Paříže zvané „město zamilovaných“. Pařížskou scenerii mohou doplnit spoustou krásných samolepek podle vlastní fantazie a v knížečce najdou také mnoho zajímavých informací o tamních památkách, známých místech, ale také třeba o delikatesách světově vyhlášené francouzské kuchyně.


...PAŘÍŽ - Město plné samolepek. ... Doplň známá pařížská zákoutí o zamilované páry, květiny a mnoho dalších detailů - máš na to 250 samolepek! Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Emmou a jejími kamarádkami ... Šaty pro... | PRESCO.CZ ... ... EMMA & PAŘÍŽ - Město plné samolepek. EMMA & PAŘÍŽ - Město plné samolepek. Objevuj s Emmou krásy Paříže! Doplň známá pařížská zákoutí o zamilované páry, květiny a mnoho dalších detailů - máš na to 250 samolepek! Emma & Paříž: Město plné samolepek. Cha ... Aktivity knihy | Ella a Max ... . Objevuj s Emmou krásy Paříže! Doplň známá pařížská zákoutí o zamilované páry, květiny a mnoho dalších detailů - máš na to 250 samolepek! Emma & Paříž: Město plné samolepek. Cha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY