Příběhy starých mincí

Příběhy starých mincí - Michal Lutovský (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Lutovský (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy starých mincí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy starých mincí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Lutovský (ed.),. Číst Příběhy starých mincí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolektiv autorů seznamuje čtenáře s kouzlem a tajemstvími, která v sobě mince, medaile i vyznamenání skrývají a přibližuje jim mnohdy doposud neprobádané obory tohoto širokého vědeckého odvětví. Někteří pojali svůj příspěvek jako osobní vzpomínky na numismatiku, jiní jako možnost k popularizaci oboru. Díky tomu se v publikaci ocitly články příležitostných autorů společně s texty špičkových a evropsky renomovaných vědců. Sborník svým rozsahem pokrývá antickou a zejména českou numismatiku a snaží se ji zpřístupnit laickým zájemcům.


...hy starých mincí Autor: Mašek, Michal a Petráň, Zdeněk Editor: Lutovský, Michal Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074227288 ISBN: 978-80-7422-728-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 416 stran, česky Rozměry: 17,6 × 25 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Příběhy starých mincí ... . vydání) Příběhy starých mincí zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. Ke 100. výročí založení České numismatické společnosti ... Ztráta starých jistot. Ota Konrád, Miroslav Kunštát, ... 167,- Objednat ... Kniha: Příběhy starých mincí Autor: Michal Mašek ; Zdeněk Petráň ; Michal Lutovský Kolektiv autorů seznamuje čt ... Příběhy starých mincí - Michal Mašek, Zdeněk Petráň ... ... . Ke 100. výročí založení České numismatické společnosti ... Ztráta starých jistot. Ota Konrád, Miroslav Kunštát, ... 167,- Objednat ... Kniha: Příběhy starých mincí Autor: Michal Mašek ; Zdeněk Petráň ; Michal Lutovský Kolektiv autorů seznamuje čtenáře s kouzlem a tajemstvími, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY