Co to žere a kde to spí

Co to žere a kde to spí - Petr Heteša | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Heteša
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co to žere a kde to spí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co to žere a kde to spí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Heteša. Číst Co to žere a kde to spí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obrovské vesmírné překladiště Terango (neboli Terminál Sycango) je kromě přistávacích a odletových ramp kompletně vybudováno pod povrchem planety a personál tvoří jedenáct tisíc lidí a přes dva tisíce androidů. V podstatě jde o město s kompletním vybavením a servisem. Všechno funguje tak, jak má, až do chvíle, než se začnou ztrácet lidi. Na Zemi se o tom nic neví, dokud se neztratí dcera náměstka baltimorské FBI. Náměstek na Terango pošle vyšetřovatelku Moiru Glaceovou. Jednak mu byla protivná a potřeboval se jí zbavit, jednak mu bylo jasné, že pokud má na Terangu někdo šanci něco vyšetřit, tak jedině drzá neřízená střela, což Moira je. Agentka hned po příletu pochopí, že je vetřelcem v dokonale funkčním, ale zároveň dokonale uzavřeném systému, který za všech okolností drží při sobě, a to včetně umělé inteligence, řídící veškerý provoz Teranga. Ostatně jinak by to ani nešlo, protože černý obchod (zbraně a drogy) tvoří třicet procent provozu překladiště. Systém si velmi rychle zanalyzuje, že Moira ten svůj vyšetřovací čumák strčila příliš hluboko do jeho struktury, a tudíž už se na Zemi vrátit nemůže. Moira má však na věc úplně jiný názor. Samostatný román.


...ere a kde to spí Autor: Heteša, Petr Nakladatel: Brokilon EAN: 9788074564741 ISBN: 978-80-7456-474-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 442 stran, česky Rozměry: 10,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Co to žere a kde to spí --- LEGIE - databáze knih Fantasy ... ... . vydání) ... eReading se sloučil s Palmknihami Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz ... Co to žere a kde to spí Petr Heteša. Jít o hudbu, nazval bych to rockem, protože právě takové Co to žere a kde to spí je. Hard, punk, blues i glam. kruppe. 3 29. března. Sympatická ... Co to žere a kde to spí - FantasyPlanet ... .cz ... Co to žere a kde to spí Petr Heteša. Jít o hudbu, nazval bych to rockem, protože právě takové Co to žere a kde to spí je. Hard, punk, blues i glam. kruppe. 3 29. března. Sympatická detektivka se suprovou agentkou FBI v hlavní roli. Nápadité, plné výborných dialogů s "ofrklou", nebojácnou hlavní hrdinkou. Vše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY