Háčkované příšerky

Háčkované příšerky - Lenka Bednářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Bednářová
DIMENZE
6,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkované příšerky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Háčkované příšerky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Bednářová. Číst Háčkované příšerky Online je nyní tak snadné!

POPIS


A opět je tu nová kniha háčkování! A co se pod kouzelným háčkem zrodilo tentokrát? Neuvěřitelní tvorové, podivné příšerky, roztomilá monstra, barevné postavičky z vesmíru – 20 úžasných projektů s tradičně přehlednými popisy vedenými tak, aby všechny kouzelné postavičky zvládl uháčkovat i začátečník.Nechybí ani fotografická a kreslená školička háčkování se základními postupy a vysvětlivkami háčkovacích symbolů a zkratek. Háčkovací Lenka tedy znovu přináší jedinečnou možnost ponořit se do tajů háčkování a vyzkoušet si vytvořit vlastními silami něco zajímavého a líbivého, co zcela jistě potěší nejen vás, ale i vaše přátele a blízké.


...ované příšerky Knihu si právě prohlíží 3 zákazníci! Kód: Přidat do seznamu přání ... Háčkované příšerky Lenka Bednářová od 10.57€ . NajNakup.sk ... . Autor: Lenka Bednářová. 240 Kč běžná cena 299 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ... Háčkované příšerky A opět je tu nová kniha háčkování! A co se pod kouzelným háčkem zrodilo tentokrát? Neuvěřitelní tvorové, podivné příšerky, roztomilá monstra, barevné postavičky... Háčkované příšerky Autor: Bednářová, Lenka Nakladatel: Grada EAN: 9788027110186 ISB ... Kniha Háčkované příšerky - Lenka Bednářová | Dobré Knihy.cz ... ... Háčkované příšerky Autor: Bednářová, Lenka Nakladatel: Grada EAN: 9788027110186 ISBN: 978-80-271-1018-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 17 × 21,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Háčkované příšerky Voodoo panenky, zombie, upíři, smrtky a další ... na kterých jsou hrůzostrašné příšerky zachyceny ve svém přirozeném pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY