Krakonoš a pohádky z hor

Krakonoš a pohádky z hor - Antonín Adamec, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Adamec,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krakonoš a pohádky z hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krakonoš a pohádky z hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Adamec,. Číst Krakonoš a pohádky z hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autoři knihy Krakonoš a pohádky z hor díky jejich dobré znalosti prostředí popisují barvitě a velmi přesvědčivě tamní přírodu a postavy místních horalů. Svým poetickým stylem vyprávění volně navazují na odkaz spisovatelky Marie Kubátové. Podobně jako ona vycházejí nejen z krkonošského folklóru, ale i ze současného života. Kniha je nádherně a bohatě ilustrovaná akademickým malířem Jiřím Bernardem a obsahuje kromě úvodu šestnáctkrkonošských pohádek o pánu hor Krakonošovi.


...oš a pohádky z hor Autor: Adamec, Antonín a Adamec, Radek Nakladatel: Colibris - GMP Group EAN: 9788090618442 ISBN: 978-80-906184-4-2 Ilustrace: Bernard, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 19,5 × 25,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Krkonošské pohádky pohádka online | Pohádkář.cz ... . vydání) Krkonošské pohádky 17 - Nevyplácí se přivolávat nemoc, strojit ouklady. Kdo jinému jámu,... This feature is not available right now. Please try again later. Krkonošské pohádky - Trautenberk (sestřih) Häxbrygd Solsagan. ... Krakonoš - Parodie (Jak šel Trautemberk na Krakounovi ryby) - Duration: 8:08. veleknez knez 401,974 views. Petr Hapka: Veselé lyžování (Krakonoš a lyžn ... Krkonošské pohádky 17 - Nevyplácí se přivolávat nemoc ... ... . Please try again later. Krkonošské pohádky - Trautenberk (sestřih) Häxbrygd Solsagan. ... Krakonoš - Parodie (Jak šel Trautemberk na Krakounovi ryby) - Duration: 8:08. veleknez knez 401,974 views. Petr Hapka: Veselé lyžování (Krakonoš a lyžníci): MIDI + synthesia tutorial + noty pro klavír - Duration: 1:42. EasyPiano.cz MIDI 2,005 views Krakonoš a lyžníci-podle mě jeden z nejlepších českých filmů. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY