Metrovize

Metrovize - Jan Charvát | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Charvát
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metrovize.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metrovize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Charvát. Číst Metrovize Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 200 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Knihu připravil autor oceňované knihy Nádech výdech Jan Charvát. Pomyslná vyhlídková trasa odstartuje ve 30.letech minulého století – tedy v době, kdy vznikaly první konkrétní představy a podrobné plány toho, jak by měla podzemní dráha v hlavním městě vypadat. Cesta časem i podzemím bude pokračovat tak, jak se v Praze metro postupně budovalo, až do blízké budoucnosti chystané trasy D. METROVIZE má ambici stát se tématicky specifickou kronikou vizualizačních stylů československé a české architektury – od ručních barevných a černobílých perspektiv až po dnešní digitální vizualizace. Výtvarnou stránku knihy má na starosti Jan Matoušek a její grafické řešení se volně odkazuje na orientační systém pražského metra a především vychází přímo z estetiky samotných vizualizací metra. Kniha pracuje s výraznou typografií a kontrastním rytmem černé a bílé, odkazující na střídání tmy a světla během cesty podzemím ale i na ponor do myšlenkového šera při vytváření vize budoucnosti.


...ze is the 'liquid to lips' sampling solution for beer, wine and spirits ... MetroWize | LinkedIn ... . For a decade, we have helped engage local consumers and launch brands. Our market coverage includes, California, Las Vegas, Austin, Dallas, New York, Minneapolis, and Chicago. Metrovize. 318 likes. Historie, současnost a budoucnost pražského metra v architektonických vizualizacích 1926-2048 Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 200 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkov ... Příští stanice: Metrovize - Proti šedi ... . Kniha METROVIZE vezme své čtenáře na další pomyslnou vyhlídkovou jízdu pražským podzemím prostřednictvím 200 stran zasvěcených architektonickým perspektivám a vizualizacím stanic pražského metra. Knihu připravil autor oceňované k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY