Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice

Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice - Charlotte Segond-Rabilloud | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Segond-Rabilloud
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Segond-Rabilloud. Číst Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí. Tato novinka se ze zavedené série trochu vymyká. S oblíbenou francouzskou panenkou Emmou v ní totiž zavítáme do pařížského baletu, světa pohádkových dekorací a kostýmů. Zejména holčičky jistě ocení atraktivní tematickou kolekci šatů pro baletky na více než 300 samolepkách a v neposlední řadě i dvojjazyčné texty v obrázcích.


...ro Emmu - kniha samolepek . Objevujte francouzskou kulturu s panenkou Emmou! ... Už se vaří, má panenko — Academia ... ... Heless Šaty pro panenku - baletku . Šaty vaší panence baletce padnou jako ulité pokud je velká 35-45 cm. Šaty se skládají z bavlněného trikotu se sukní, která má kanýr ze saténu a tylu. ... Šaty pro baletku Emmu: 300 samolepek pro tvé malé tanečnice Charlotte Segond-Rabilloud Nakladatel: Ella & Max 2019 Šaty pro baletku Emmu. 300 samolepek pro tvé malé tanečnice. autor neuveden. Info: Presco Group ... Autor - Segond-Rabilloud - Charlotte ... - knihy.abz.cz ... . 300 samolepek pro tvé malé tanečnice. autor neuveden. Info: Presco Group, 2019 (1.) - brož. EAN: 9788088276937 ISBN: 978-80-88276-93-7. Hodnocení: 0 hodnocení Šaty ... Šaty pro EMMU - kniha samolepek. Upřesn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY