Údolí stínu: Případ sestry Fidelmy

Údolí stínu: Případ sestry Fidelmy - Peter Tremayne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Tremayne
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Údolí stínu: Případ sestry Fidelmy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Údolí stínu: Případ sestry Fidelmy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Tremayne. Číst Údolí stínu: Případ sestry Fidelmy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této historické detektivce se vracíme do šestého příběhu série, kde se sestra Fidelma provázená věrným Eadulfem na pokyn svého královského bratra vydává na cestu do vzdáleného „Zapovězeného údolí” obývaného starým pohanským klanem, aby s tamním náčelníkem vyjednala podmínky vybudování křesťanského kostela a školy. Téměř u cíle své cesty nalézají ale oba poutníci strašlivý výjev – rituální kruh sestavený ze třiatřiceti nahých těl zavražděných mladíků. Fidelma ví, že jako advokátka irského práva má za povinnost hrůzné vraždy vyšetřit, ale po příchodu do samotného údolí pochopí, že její úkol nebude vůbec snadný. V tamním klanu má hlavní slovo pohanský náčelník Laisre a jeho druid a místní se netají nepřátelstvím ke králově křesťanské vyslankyni. Když posléze dojde k dalším vraždám, sama Fidelma je neprávem uvězněna a musí bojovat o vlastní svobodu. A postupně se ukáže, že v jejích rukách leží nejen odhalení pachatele rituálních vražd, ale také osud celého království jejího bratra.


...stínu Případ sestry Fidelmy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Údolí stínu Peter Tremayne | Knihkupectví Daniela ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... E-kniha: Údolí stínu -- Případ sestry Fidelmy - Peter Tremayne. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírac ... Údolí stínu - Případ sestry Fidelmy - Peter Tremayne od ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Údolí stínu - Případ sestry Fidelmy - Peter Tremayne, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY