Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den

Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den - Blanka Gololobovová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Blanka Gololobovová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Gololobovová. Číst Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naše geny tvoří jen malý dílek skládačky, která z nás dělá to, čím jsme. Samotná přítomnost genu v naší DNA totiž ještě nic neznamená, důležitá je i míra jeho aktivity. Pokud je totiž gen „vypnutý“, je to podobné, jako by v buňce vůbec nebyl. K vypínání a zapínání genů přitom dochází pomocí biochemických reakcí, jejichž průběh můžeme ovlivňovat i my sami, především prostřednictvím svého životního stylu. Kniha Epigenetika – chytrý průvodce pro každý den, dává čtivou, srozumitelnou formou odpovědi mj. i na následující otázky: - Dokážeme zpomalit stárnutí? - Které jídlo je opravdu zdravé a které nikoliv? - Jak opravdu účinně zhubnout? - Jak zvýšit šanci na miminko? - Můžeme zvýšit inteligenci svých dětí? - Jak mohou naše emoce ovlivňovat zdraví? - Je pohyb vážně nezbytný? - Jak zvýšit výkonnost sportovců? - Proč vznikají civilizační nemoci a jak jim předcházet?


...tika - chytrý průvodce pro každý den ... Epigenetika | Knihy.ABZ.cz ... . Naše geny tvoří jen malý dílek skládačky, která z nás dělá to, čím jsme. Samotná přítomnost genu v naší DNA totiž ještě nic neznamená, důležitá je i míra jeho aktivity. Pokud je totiž gen „vypnutý", je to podobné, jako by v buňce vůbec nebyl. Podtitul: Chytrý průvodce pro každý den - - Naše geny tvoří jen malý dílek skládačky, která z nás dělá to, čím jsme. Samotná přítomnost genu v naší DNA ... Knihy Epigenetika Chytrý průvodce pro každý den ... ... . Samotná přítomnost genu v naší DNA ještě nic neznamená, důležitá je míra jeho aktivity.Pokud je ... Epigenetika - chytrý průvodce pro každý den Autor: Gololobovová, Blanka Nakladatel: Blue step EAN: 9788090576735 ISBN: 978-80-905767-3-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY