Muž s kanadským trávníkem

Muž s kanadským trávníkem - Miloslav Švandrlík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž s kanadským trávníkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž s kanadským trávníkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík. Číst Muž s kanadským trávníkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování“ na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. V šedesátých letech minulého století psal Švandrlík převážně časopisecké povídky a rozsáhlejší práce napsal pouze tři: Krvavý Bill a viola, Muž s kanadským trávníkem a Černí baroni.


...anadským trávníkem Autor: Švandrlík, Miloslav Nakladatel: Epocha EAN: 9788075572257 ISBN: 978-80-7557-225-7 Ilustrace: Neprakta, Jiří Winter Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 15 × 21,1 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Muž s kanadským trávníkem | eKnihy, elektronické knihy ... ... . vydání) Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát... Praha 16. ledna 2020 . Román Muž s kanadským trávníkem legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švan ... Muž s kanadským trávníkem - Švandrlík Miloslav | Artforum ... ... . V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát... Praha 16. ledna 2020 . Román Muž s kanadským trávníkem legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka nebyl dosud vydán v knižní podobě. V roce 1963 vycházel jako „román na pokračování" na stránkáchstředočeského deníku Svoboda.Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. Povídka Muž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY