Politika proti dominanci

Politika proti dominanci - Ian Shapiro | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ian Shapiro
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Politika proti dominanci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Politika proti dominanci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Shapiro. Číst Politika proti dominanci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Současný americký politolog Ian Shapiro hájí tezi, že v demokracii by mělo docházet k omezování principu dominance, a ukazuje, jak odpor proti dominanci prakticky prosazovat ve vnitrostátní i zahraniční politice. Dotýká se při tom aktuálních diskusí o volebních systémech, nezávislosti soudů, úloze peněz v politice, minimální mzdě a ochraně menšin. V kapitolách věnovaných dominanci přesahující státní hranice cílí na úlohu mezinárodních institucí, spekuluje o vojenských zásazích, jež mají zabraňovat genocidě a etnickým čistkám, a poukazuje na problémy, které jsou spjaty s prosazováním demokracie v zahraničí. Na základě poznatků o úspěšných politických kampaních minulosti Shapiro vysvětluje, jakým způsobem vytvářet efektivní politické koalice a jak jejich prostřednictvím prosazovat ideál nedominance.


... PROTI DOMINANCI;. [IAN SHAPIRO] Home. WorldCat Home About WorldCat Help ... Politika proti dominanci | Odborná literatura a právnická ... ... . Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create lists, bibliographies and reviews: or Search WorldCat. Find items in libraries near you. Advanced Search Find a Library ... Politika proti dominanci Autor: Shapiro, Ian Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024638003 ISBN: 978-80-246-3800-3 Originál: Plotics against Domination Popis: 1× kniha, brožovaná, 382 stran, česky Rozměry: 12,3 × 20,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Současný americký politolog Ian Shapiro hájí tezi, že ... Politika proti dominanci - daryzivota.sk ... . vydání) Současný americký politolog Ian Shapiro hájí tezi, že v demokracii by mělo docházet k omezování principu dominance, a ukazuje, jak odpor proti dominanci prakticky prosazovat ve vnitrostátní i... Politika proti dominanci Shap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY