Rok ztraceného hřebce

Rok ztraceného hřebce - Věra Mertlíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Mertlíková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok ztraceného hřebce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok ztraceného hřebce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Mertlíková. Číst Rok ztraceného hřebce Online je nyní tak snadné!

POPIS


V čase masopustu se stírají hranice mezi světy. Může se stát cokoliv. Některé šťastlivce mine neúprosný osud jen o vlásek. O mrazivé masopustní noci léta Páně 1365 tak málem přijde panna o panenství, netvor o srdce, klisna o hříbě, nehodný mnich o svobodu a mladý magik o život. Jiní to štěstí nemají. Když se mu téže noci ztratí vzácný flanderský hřebec, pro chudého zemana Martina ze Skály to znamená veliké potíže. Podaří se mu najít plemeníka pro stádo klisen, ženichy pro pět krásných dcer a vlastní duši, ukrytou na dně poháru s vínem? Napínavá historická freska s prvky magie nás zavádí do dob vlády Karla IV. – do času rytířů i lapků, královen i poběhlic, mužů pravé víry i vyznavačů dávných bůžků z lesa, kam hlas kostelních zvonů nedolehne.


...ceného hřebce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... E-kniha: Rok ztraceného hřebce - Věra Mertlíková | Knihy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... V čase masopustu se stírají hranice mezi světy. Může se stát cokoliv. Některé šťastlivce mine neúprosný osud jen o vlásek. O mrazivé masopustní noci léta Páně 1365 tak málem přijde panna o panenství, netvor o srdce, klisn ... Kniha Rok ztraceného hřebce - Láska a smrt v markrabství ... ... . O mrazivé masopustní noci léta Páně 1365 tak málem přijde panna o panenství, netvor o srdce, klisna o hříbě, nehodný mnich o svobodu a mladý magik o život. Rok ztraceného hřebce jsem četla strašně dlouho, ale stálo to za to. Příjemné historické čtení o vztazích, dobrodružstvíc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY