Rosa & Lisabon: Město plné samolepek

Rosa & Lisabon: Město plné samolepek - Charlotte Segond-Rabilloud | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Segond-Rabilloud
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rosa & Lisabon: Město plné samolepek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rosa & Lisabon: Město plné samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Segond-Rabilloud. Číst Rosa & Lisabon: Město plné samolepek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Rosou a jejími kamarádkami Mariou a Filipou objevovat nejznámější kouty portugalské metropole Lisabonu, nejzápadněji položeného hlavního města v Evropě. Lisabonskou scenerii mohou děti doplňovat spoustou krásných samolepek podle vlastní fantazie a v knížečce najdou také mnoho zajímavých informací o tamních památkách, známých místech, ale také třeba o specialitách místní kuchyně.


...IKA Pre deti Rosa & Lisabon - Město plné samolepek ... Rosa & Lisabon - Město plné samolepek - Školáci do 9 let ... ... . Rosa & Lisabon - Město plné samolepek. Ella & Max , 2019 . Bežná cena: 6,53 € Naša cena: 6,20 € (ušetríte: 5%) Študenti: 5,75 € (ušetríte: 12% ... ROSA & LISABON - Město plné samolepek. ... Doplň známá lisabonská zákoutí o místní obyvatele, zvířátka a mnoho dalších detailů - máš na to 250 samolepek! Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Rosou a jejími ... Rosa & Lisabon Město plné samolepek. Přidat r ... Rosa & Lisabon - Město plné samolepek PRESCO GROUP, a.s. ... ... Rosa & Lisabon Město plné samolepek. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY