DigiDetox: Jak na digitální minimalismus

DigiDetox: Jak na digitální minimalismus - Matěj Krejčí | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Matěj Krejčí
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
DigiDetox: Jak na digitální minimalismus.pdf


Chcete si knihu přečíst?DigiDetox: Jak na digitální minimalismus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Krejčí. Číst DigiDetox: Jak na digitální minimalismus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Digitálním médiím dnes věnujeme víc času než spánku. To, na co jsme dřív používali rozum, za nás obstarávají počítače, chytré telefony, organizéry, navigace. Jak neztratit kontrolu? Zkušený terapeut a lektor poskládal vědecká data, poznatky z psychologie a osobní zkušenosti. V knize tak nabízí jedinečné know-how i konkrétní nástroje k pochopení a zvládnutí digitální závislosti. Nabíječku nepotřebujete.


...uji se na zvládání digitální gramotnosti s příklady a nástroji v praxi ... Recenze: DIGIDETOX - Jak na digitální minimalismus (Matěj ... ... . Naučte se zjednodušovat a zaměřovat svoji pozornost na to, co je pro vás opravdu přínosné. Digidetox - jak na digitální minimalismus kniha Digidetox - jak na digitální minimalismus. Digitálním médiím dnes věnujeme víc času než spánku. To, na co jsme dřív používali rozum, za nás obstarávají počítače, chytré telefony a navigace. DigiDetox - jak na digitální minimalismus Digitálním médiím dnes věnuj ... DigiDetox aneb Jak na digitální minimalismus : Univerzita ... ... . DigiDetox - jak na digitální minimalismus Digitálním médiím dnes věnujeme víc času než spánku. To, na co jsme dřív používali rozum, za nás obstarávají počítače, chytré telefony, organizéry, navigace. Autor knihy Digidetox - jak na digitální minimalismus, představuje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY