Do pátku bude váš intimní život lepší

Do pátku bude váš intimní život lepší - Kevin Leman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Leman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do pátku bude váš intimní život lepší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do pátku bude váš intimní život lepší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Leman. Číst Do pátku bude váš intimní život lepší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Důsledkem stresu, vyčerpávající péče o děti a nedostatku času se může i ten nejuspokojivější sexuální život proměnit v nudnou rutinu. Neuplyne mnoho času a zjistíte, že se vaše rozhovory točí převážně kolem nákupů a vynášení odpodků, milujete se pouze při zhasnutéme světle a experimentování v ložnivi už pro vás znamená nanejvýš změnu povlečení. Dr. Kevin Leman se rozhodl hodit znuděným a frustrovaným párům záchranné lano. Za pouhý týden vás naučí: Proč ženy potřebují sex (a co jim brání v tom, aby ho chtěly).Proč muži chtějí sex (a proč je pro ni důležité i to, na čem záleží jemu).Jak znovu získat prostor jen pro vás dva.Jak lépe komunikovat, abyste dosáhli intimnějšího spojení.Jak okořenit vaše společné chvilky v ložnici.A ještě mnohem víc.Kevin Leman nabízí své upřímné rady se zárukou, že když budete věnovat této schůdné strategii alespoň trochu pozornosti, můžete zakoušet ten druh vzrušující intimity, po které toužíte – a to nejen do pátku, ale po celý život.


...tku bude váš intimní život lepší Kevin Leman ... Do pátku bude váš intimní život lepší - Leman Kevin ... . Cítíte, že váš intimní život potřebuje změnu? Nejste sami - frustrovaných párů je v naší společnosti mnoho. Důsledkem stresu, vyčerpávající péče o děti či náročného zaměstnání se může váš sexuální život proměnit v nudnou, upadající rutinu. Hledáte Do pátku bude váš intimní život lepší od ? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Do pátku bude váš in ... Do pátku bude váš intimní život lepší Kevin Leman | navrat.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Do pátku bude váš intimní život lepší Autor: Kevin Leman Cítíte, že váš intimní život potřebuje změnu? Nejste sami - frustrovaných párů je v naší společnosti mnoho. Důsledkem stresu, vyčerpávající péče o děti či náročného zam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY