Hračkář

Hračkář - Andrew Mayne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Mayne
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hračkář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hračkář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Mayne. Číst Hračkář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Profesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté, co byl zabit její vrah, nemůže vrátit ke svému univerzitnímu výzkumu. Pokouší se tedy začít nový život v jiné oblasti, ale téměř proti své vůli je vtažen do dalšího nevyřešeného případu. Zoufalý otec pohřešovaného dítěte, jehož úřady odmítají vyslechnout a odnikud se mu nedostává podpory, se obrátí o pomoc na Thea. Jediné stopy představují dětské kresby a městská legenda z chudinské čtvrti o bytosti přezdívané Hračkář. Aby Theo odhalil, co se za Hračkářem skrývá, musí odsunout stranou všechno, co mu říká věda, a vydat se do světa, v němž mají sny a noční můry stejnou váhu jako skutečnost. A čím hlouběji se do případu noří, tím zjevnější je, že za tím může být dalekosáhlé spiknutí – a nejspíš má i další oběti.


...stopy představují dětské kresby a městská legenda z chudinské čtvrti o bytosti přezdívané Hračkář ... Hračkář (Andrew Mayne) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Aby Theo odhalil, co se za Hračkářem skrývá, musí odsunout stranou všechno, co mu říká věda, a vydat se do světa, v němž mají sny a noční můry stejnou váhu jako skutečnost. Hračkář - Andrew Mayne Anotace: Od autora bestselleru Šelma Profesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté ... Kniha Hračkář Přidat komentář. Jirinamac. 3 25. dubna. Knížka mě moc nebavila, ale závěr mi pře ... OSTUDA V HRAČKÁŘSTVÍ ! - YouTube ... ... Kniha Hračkář Přidat komentář. Jirinamac. 3 25. dubna. Knížka mě moc nebavila, ale závěr mi překvapil. ... Popis: Hračkář Člověka může definovat mnohé. I to, jaké tajemství před světem skrývá. Adam Kulakov je spokojený člověk. Střední věk na něj zatím nedolehl pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY