Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách

Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách - Vojtěch Kurfirst | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Kurfirst
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Kurfirst. Číst Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace obsahuje klinické kazuistiky, které pokrývají celou problematiku kardiochirurgie. Hlavní část knihy tvoří popis jednotlivých případů se stručným schématem diagnostického postupu, diferenciální diagnostikou a technikou operace. Kazuistiky jsou doplněny množstvím zobrazovacích vyšetření a peroperačních fotografií, které umožní orientaci čtenáře a pochopení základních kroků diagnostiky a léčby. Kniha Kardiochirurgie v kazuistikách je určena kromě kardiochirurgů rovněž všeobecným chirurgům, traumatologům a v neposlední řadě kardiologům, kteří pečují o kardiochirurgické pacienty po operaci a často je na operaci připravují. Nejde přitom o monografii pro úzký okruh čtenářů, ale o praktickou příručku pro každodenní použití.


...irurgie v instruktivních kazuistikách. Tak se jmenuje nová kniha nakladatelství Maxdorf, jejímž hlavním autorem je MUDr ... Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách - Vojtěch ... ... . Vojtěch Kurfirst, Ph.D. Další spoluautoři této knihy jsou převážně z Oddělení kardiochirurgie a hrudní chirurgie Nemocnice České Budějovice, a.s. Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách. Tak se jmenuje nová kniha nakladatelství Maxdorf, jejímž hlavním autorem je MUDr. Vojtěch Kurfirst, Ph.D. Další spoluautoři této knihy jsou převážně z Oddělení kardiochirurgie a hrudní chirurgie ... Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách - Vojtěch ... ... . Vojtěch Kurfirst, Ph.D. Další spoluautoři této knihy jsou převážně z Oddělení kardiochirurgie a hrudní chirurgie Nemocnice České Budějovice, a.s. Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách / Vojtěch Kurfirst a kolektiv. Date of issue . 2019 Kardiochirurgie v instruktivních kazuistikách. Vojtěch Kurfirst a kol. Formát: 200×265 mm Vazba: pevná (V8), 232 stran Rok vydání: 2019 Naše cena dnes:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY