Rozhovor s andělem

Rozhovor s andělem - Inelia Benz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Inelia Benz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovor s andělem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhovor s andělem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inelia Benz. Číst Rozhovor s andělem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozhovor se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek: Jaké je to být andělem? Pomáhají andělé všem bez rozdílu? Mohou se inkarnovat jako lidské bytosti? Existuje Bůh? Pracují andělé pro církev? Jak, kdy a proč jsme se oddělili od Jednoty? Existuje mnoho představ a nedorozumění ohledně toho, kdo nebo co jsou andělé a jaká je jejich úloha na Zemi. Většina náboženství roli a úkol andělů zkreslila, aby posílila svoji moc nad lidmi. Kniha Rozhovor s andělem uvádí naše představy i náboženskou interpretaci na pravou míru a otevírá nové obzory a možnosti vnímání. Knihu obohatil svou předmluvou Pjér la Šé'z.


... se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek ... Inelia Benz: Rozhovor s andělem - OHELADOM ... . Rozhovor s andělem - Inelia Benz | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Kniha Rozhovor s andělem uvádí naše představy i náboženskou interpretaci na pravou míru a otevírá nové obzory a možnosti vnímání. Knihu obohatil svou předmluvou Pjér la Šéz, psychoterapeut a hudebník spolupracující s Jaroslavem Duškem na představeních Vizita, Čtyři... Knihu Rozhovor s andělem doporučuji dávkovat a vracet se k pasážím, o nichž ani nevíte, že jste je četli. Naše programy nás spolehlivě c ... Rozhovor s andělem - Inelia Benz | Databáze knih ... ... Knihu Rozhovor s andělem doporučuji dávkovat a vracet se k pasážím, o nichž ani nevíte, že jste je četli. Naše programy nás spolehlivě chrání a vypínají naši pozornost při čtení knih, u nichž „hrozí", že nám významně rozšíří vědomí. Kniha Rozho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY