Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete

Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete - Zbyněk Kašpar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Kašpar
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Kašpar. Číst Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je určena všem, kdo mají rádi Francii a často po ní brázdí, i těm, kdo se na cestu do země galského kohouta teprve chystají. Její autor během své průvodcovské praxe zjistil, že návštěvníky cizích zemí více než odborné výklady zajímají historky, které se k jednotlivým místům pojí: Kde byl vězněn muž se železnou maskou a čí tvář se pod maskou mohla skrývat? Jak to bylo s obléháním La Rochelle a jaká byla doopravdy královna, za jejíž čest se mušketýři bili? Proč byste nechtěli být pacientem středověké nemocnice v Beaune? Proč musela být milenka Jindřicha IV. trochu ušmudlaná? Jaké dramatické osudy psaly první ročníky Tour de France? Odpovědi na tyto a další otázky přinášejí zeměpisně roztříděné příběhy, které se váží k nejslavnějším francouzským zámkům, hradům a městům. Příběhy tajemné, romantické, zábavné, a občas i kruté. Pro všechny čtenáře, kerým nestačí informace z průvodců, se autor, průvodce po Francii, rozhodl napsat knihu o příbězích, které se v tradičních průvodcích nedozvíte.


...říběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete Autor: Kašpar, Zbyněk Nakladatel: Garamond EAN: 9788074073656 ISBN: 978-80-7407-365-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete ... . vydání) Kniha Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete Přidat komentář. kotatkoz. 04. února. Miluju Francii a vděčím za to i školním výletům, na kterých nám byl autor průvodcem, takže s o to větším potěšením jsem si knihu přečetla a musím uznat, že mě nijak nezklamala. ... Kruté příběhy sladké ... Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete. 23. 10. ... Kruté příběhy sladké Francie aneb co v průvodcích nenajdete ... . ... Kruté příběhy sladké ... Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete Kruté příběhy sladké Francie, aneb co v průvodcích nenajdete. 23. 10....SOUVISEJÍCÍ KNIHY