Ošetřovatelský proces v chirurgii

Ošetřovatelský proces v chirurgii - Hilda Balková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hilda Balková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelský proces v chirurgii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelský proces v chirurgii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hilda Balková,. Číst Ošetřovatelský proces v chirurgii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje moderní a praktické zpracování problematiky ošetřovatelské péče v chirurgii. Je rozdělena na obecnou část, která poskytuje náhled do základů ošetřovatelství v chirurgii, témat jako akutní a chronické rány, druhy operačních zákroků, vyšetření chirurgického pacienta, pooperační komplikace a ošetřovatelská péče v perioperačním období. Speciální části dominuje praktické znázornění ošetřovatelského procesu u vybraných lékařských diagnóz v různých oblastech chirurgie. Hlavním benefitem je propojení více částí ošetřovatelského procesu – posuzování, diagnostika a plánování ošetřovatelské péče u vybraných chirurgických onemocnění. Publikace je určena především studentům ošetřovatelství v pregraduální formě studia, přičemž některé její části mohou významným způsobem přispět k rozšíření poznatků sestrám i v dalším vzdělávání. Autorky jsou významnými odbornicemi v oblasti chirurgie s bohatými zkušenostmi. Poznatky obsažené v knize tak přibližují praktickým způsobem se záměrem porozumět ošetřovatelskému procesu v kontextu a aplikovat ho v praxi. Cílem přitom vždy je zajistit kvalitní a efektivní ošetřovatelskou péči pacientům s chirurgickými onemocněními.


...ovatelský proces v první části popisuje anatomii a patofyziologii, charakteristiku onemoc-nění, etiologii, symptomatologii, diagnostiku a terapii ... PDF Ošetřovatelský proces u dětí s plastikou boltců ... . Ve druhé části je vytvořena kazuistika na konkrétní onemocnění a zpracovaný ošetřovatelský proces s ošetřovatelskými diagnózami E-kniha: Ošetřovatelský proces v chirurgii - Ľubica Libová; Hilda Balková; Monika Jankechová. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší ... Ošet ... PDF Ošetřovatelství v chirurgii I - Ukázka ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší ... Ošetřovatelský proces v chirurgii Moderně a prakticky zpracovaná publikace sproblematikou ošetřovatelského procesu vchirurgii pro studenty Bc. a Mgr. studia ošetřovatelství. Ošetřovatelský proces v chirurgii Hilda Balková, Monika Jankechová, Ľubica Libová Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY