Následuj mne

Následuj mne - Kamil Pešťák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kamil Pešťák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Následuj mne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Následuj mne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Pešťák. Číst Následuj mne Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veterán zahraničních misí Adam Lev řečený Leo se po ukončení psychiatrické léčby snaží vrátit do běžného života. Pokouší se kontaktovat kamaráda z gymnázia, který mu před časem nabízel práci. Neúspěšně. Osud zmizelého podnikatele a dobrodruha obestírá clona mlčení a nevraživosti. Při pátrání po něm se rozpoutá celá série dramatických událostí, během nichž čtenář postupně odhaluje i komplikovanou minulost hlavního hrdiny. Je to příběh lásky, nenávisti, přátelství i chladné manipulace, zneužívání a podvodných praktik dnešní doby. Zápletky se odehrávají na Šumavě, v Krkonoších, v Plzni, Praze a v rakouských Alpách.


...tků křesťanství si muži a ženy volili závazek celibátu kvůli Kristu a evangeliu a žili v čistotě, chudobě a poslušnosti ... Následuj mě - Pastorace.cz ... . Jako dar od Boha a zároveň odpověď na osobní ... Pán Ježíš řekl: NÁSLEDUJ MNE! Neřekl: následuj nějakou skupinu, nebo nějakého člověka, nebo nějaké učení. Pomocí příručky Pojď, následuj mne nás Pán připravuje „na nebezpečné časy, kterým nyní čelíme". (Quentin L. Cook, „ Hluboké a trvalé obrácení ", 10.) Pomáhá nám položit onen jistý základ, „stavějí-li lidé na ně ... Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, vezmi svůj kříž a ... ... . (Quentin L. Cook, „ Hluboké a trvalé obrácení ", 10.) Pomáhá nám položit onen jistý základ, „stavějí-li lidé na něm, nemohou padnouti" ( Helaman 5:12 ) - základ postavený na svědectví pevně ukotveném ... Následuj mne Kamil Pešťák Nakladatel: Smartconsulting s.r.o. 2019 Do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY