Nevycházej po setmění

Nevycházej po setmění - Helene Turstenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Helene Turstenová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevycházej po setmění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevycházej po setmění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helene Turstenová. Číst Nevycházej po setmění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devítiletá Amelie zmizí a najde se jen její mobil, vyzvánějící v kontejneru. Neuplynou ani dva měsíce a v poklidném malém městečku se ztratí další dítě – tentokrát malý chlapec Viggo. Je možné, že v okolí začal řádit pedofil? Netrvá však dlouho a nedaleko se najde zavražděný policista a poté dojde i ke žhářskému útoku. Mají spolu všechny tyhle případy něco společného, nebo je prudký nárůst kriminality jen náhoda? To musí vyřešit Embla se svým týmem spolupracovníků.


...ázej po setmění Turstenová, Helene Cena: 199 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Nevycházej po setmění | O2 Knihovna ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Nevycházej po setmění Helene Turstenová Nakladatel: Motto 2020 Kniha Nevycházej po setmění Přidat komentář. zdendula31. 2 23.05.2019. Tuto autorku jsem objevila nedávno a moc se mi líbí její styl psaní.Nevycházej po setmění je moje druhá kniha a nezklamala.Několik případů,které spolu zdánlivě nesouvisí...vše srozumitelné a promyšlené. ... Nevycháze ... Nevycházej po setmění - Helene Turstenová | KOSMAS.cz ... ... .Několik případů,které spolu zdánlivě nesouvisí...vše srozumitelné a promyšlené. ... Nevycházej po setmění Helene Turstenová ... Do školy se už ale nevrátí, najde se jen její mobil, vyzvánějící v kontejneru, a po dívce jako by se sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY