Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven

Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven - Simona Nádašiová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Nádašiová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Nádašiová,. Číst Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na jedinečných snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek. Tato kniha je trvalou hodnotou. Stala se památkou na současnou podobu krajiny, ve které žijeme. Zcela jistě si najde cestu do rodinných knihoven, kde bude zaujímat čestné místo. Výborně se hodí jako nádherný a kvalitní dárek nejen lidem, kteří zde žijí nebo žili, ale všem, kteří mají ke krajině Ostravska vztah.


...ko z nebe. Ostravsko from heaven. Milan Paprčka, Simona Nádašiová ... Milan Paprčka | Knihkupectví Daniela ... ... O čem je kniha Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven? Na jedinečných snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek. Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven Autor: Nádašiová, Simona ... Ostravsko z nebe | Creative Business Studio ... . Ostravsko z nebe / Ostravsko from Heaven Autor: Nádašiová, Simona a Paprčka, Milan Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788087724835 ISBN: 978-80-87724-83-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky, anglicky Rozměry: 25 × 17,1 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Jazyk: česky, anglicky O čem je kniha Opavsko z nebe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY