Sněhulák /brož./

Sněhulák /brož./ - Jo Nesbo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jo Nesbo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sněhulák /brož./.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sněhulák /brož./ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Nesbo. Číst Sněhulák /brož./ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sněhulák je sedmou knihou volné série krimirománů, jejichž hrdinou je vyšetřovatel Harry Hole. Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili. Celá rodina užasle zírá z okna. Syn si všimne, že sněhulák je obrácen tváří k domu a jeho černé oči hledí přímo dovnitř. Ráno je Birte pryč. Zmizela bez stopy. Jen sněhulák má kolem krku její šálu. Vrchní komisař Harry Hole dostává tajemný dopis s podpisem "Sněhulák" a také novou kolegyni Katrine Brattovou, která si v tajuplnosti se Sněhulákem nezadá. Harry později zjistí, že Birte Beckerová není první případ. Na povrch vyplouvá řada podobných zmizení a ukazuje se, že mají společné rysy, především to, že všechny ženy byly vdané a všechny se ztratily s prvním sněhem. Rozbíhá se vyšetřování, které je tentokrát ještě napínavější než obvykle a pro Harryho o to složitější, že se silně dotýká jeho nové kolegyně i jedné velice blízké osoby. Harry ani netuší, jakému zlu bude muset tentokrát čelit a jakým způsobem bude muset prokázat, co v něm je.


... informace o produktu Kniha Sněhulák /brož ... Specifikace Sněhulák /brož./ - Jo Nesbo - Heureka.cz ... ./ - Jo Nesbo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sněhulák /brož./ - Jo Nesbo. Objednávejte knihu Sněhulák /brož./ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Sněhulák /brož./ Čtenářské recenze (24) Recenze v médiích (3) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (25x) Vaše hodnocení ... Brož Sněhulák alternativy - Heureka.cz ... . Celkové hodnocení (25x) Vaše hodnocení To, co je tu hodnocené jako slabina, tedy že pachatel je znám v první polovině knihy, mě připadá jako svým způsobem klad. ... Sněhulák /brož./ Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY