Hora mezi námi

Hora mezi námi - Charles Martin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Martin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hora mezi námi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hora mezi námi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Martin. Číst Hora mezi námi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život. Podlehnou zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?


... od: 19.10.2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo ... Hledejte: Hora mezi námi (The Mountain Between Us ... ... .gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Po letecké havárii se dva cizí lidé vydávají na ... Drama / Dobrodružný / Romantický / Thriller USA, 2017, 109 min Režie: Hany Abu-Assad Předloha: Charles Martin (kniha) Scénář: Chris Weitz, J. Mills Goodloe Kamera: Mandy Walker Hudba: Ramin Djawadi Hrají: Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges, Linda Sorensen, Marci T. House, Vincent Gale, Lee Majdoub, Lucia Walters, Adam ... Hora mezi námi (2017) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . House, Vincent Gale, Lee Majdoub, Lucia Walters, Adam Lolacher, Bethany Brown Producenti: Peter ... V kinech od 19. října 2017 Dva náhodní spolucestující, muž a žena, se zřítí s malým letadlem uprostřed zasněžených hor. V těchto extrémních podmínkách nemají... Hora medzi nami / Hora mezi námi (2017) HODNOTENIE: In...SOUVISEJÍCÍ KNIHY