Papírová labuť

Papírová labuť - Leylah Attar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leylah Attar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Papírová labuť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Papírová labuť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leylah Attar. Číst Papírová labuť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vytvoření návyku prý trvá 21 dní. Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, aby se mohla vrhnout do sladké náruči smrti. Protože dvaadvacátý den si uvědomí, že cenou za její únik bude jistá smrt jednoho ze dvou mužů, které miluje. Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí. Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy.


...á labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupen í, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí ... Papírová labuť - Attar Leylah | Kniha na Alza.cz ... . Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí Vytvoření návyku prý trvá 21 dní. Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, abyse mohla vrhnout do sladké náruči smrti jak udělat ... Jak složit papírovou labuť origami | jaktak.cz ... . Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, abyse mohla vrhnout do sladké náruči smrti jak udělat z papíru labuť. DIY - SURPRISE MESSAGE CARD | Pull Tab Origami Envelope Card | Letter Folding Origami - Duration: 4:03. Crafts And Kutir Recommended for you Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY